Souhlasíte s používáním Cookies?


STANDARDY

Prémiové bydlení součástí standardu

Domy v Kestřanských dvorech jsou již od počátku navrženy s bohatými standardy, mezi které patří výběrové materiály povrchů, fotovoltaická elektrárna, inteligentní řízení a ovládání domácnosti od společnosti Loxone a další možnosti o nadstandardní rozšíření vybavení domu o saunu, bazén, či kompletní vybavení celého interiéru, nebo zahrady.

Domy jsou navrženy na železobetonové základové konstrukci. Svislé konstrukce budou provedeny z vápenopískových cihel doplněné monolitickou železobetonovou konstrukcí stropů. Základ sedlové střechy tvoří dřevěný krov s mezikrokevním systémem zateplení. Náladu tradiční jihočeské obce dokreslí použitá střešní krytina, tradiční pálená keramická bobrovka.

Fasáda bude provedena v kombinaci kontaktního zateplovacího systému a provětrávané dřevěné fasády s dřevěnými okny.

 

 

Více informací

210909-kestr-any-1843.jpg

210909-kestr-any-1696.jpg

Interiéry

V interiéru domu zaujmou velkoryse navržené interiérové dveře v bezfalcovém provedení zapuštěné do skryté kovové zárubně, které díky stejnému odstínu lakování splynou s okolní výmalbou.

Kompletní návrh interiéru byl zpracován našimi interiérovými designéry, kteří s citem pro celkový koncept domu vybrali dubové třívrstvé podlahy, jež budou dostupné ve dvou barevných odstínech stejně jako velkoformátové keramické obklady a dlažby.

Součástí vybavení domu jsou i všechna interiérová zapuštěná i přisazená stropní svítidla, která dokreslí atmosféru interiéru.

Více informací


Kuchyně

V rámci projektu Kestřanských dvorů vám nabízíme možnost návrhu, výroby a instalace exkluzivní designové kuchyňské linky od našeho interiérového studia, které vám na míru zpracuje a poradí s návrhem vaší kuchyňské linky.

V rámci standardního vybavení domů bude dokončeno a připraveno napojení pro vaši novou kuchyňskou linku.

 

 

Více informací

210909-kestr-any-1785.jpg

kes_koupelny_var_8-photo.jpeg

Koupelny

Díky návrhu koupelen od našich interiérových designérů jsou v koupelnách navrženy prvky, které dokonale ladí s celkovým konceptem domu.


210909-kestr-any-1445.jpg

Sauna

U rodinných domů typu B a C bude pouze vaší volbou, zdali se rozhodnete pro dispoziční úpravu, která vám umožní umístit finskou saunu do interiéru a proměnit tak část domu ve vlastní wellness s tělocvičnou. Je samozřejmostí napojení ovládání sauny na systém Loxone tak, abyste si mohli saunu vyhřát s předstihem v případě, až se budete vracet ze zimního výletu.

 

Více informací


Technologie


Inteligentní řízení a ovládání domácnosti

Projekt Kestřanské dvory odpovídá moderním standardům, a proto jsou všechny domy vybaveny systémem inteligentního ovládání. To nejen zvyšuje komfort, ale taky výrazně šetří náklady a životní prostředí. Zajistit kontrolu nad všemi navrženými technologiemi vám pomůže systém inteligentního řízení od společnosti Loxone.

 

 

Více informací

c-loxone_app-livingroom-v10.jpeg

photovoltaic-solar-power-panel-on-sky-backgroun.jpeg

Fotovoltaika

Dům disponuje vlastní fotovoltaickou elektrárnou, která vyrobí většinu elektrické energie pro jeho provoz. V případě, že vyrobená elektřina není spotřebována v domě, přebytky budou ukládány do baterií, příp. do akumulační nádrže sloužící pro ohřev teplé užitkové vody.

 

 

Více informací


TZB a další technologie

Zdrojem tepla a TÚV jsou ve všech domech tepelná čerpadla vzduch-voda o dostatečném výkonu. Komfort zajišťuje teplovzdušné vytápění ve spolupráci s rekuperační jednotkou. V domech typu C je pak teplotní komfort zajištěn pomocí teplovodního podlahového vytápění a bude jen na vás, zdali využijete i chladící funkci tohoto systému. Koupelny a WC jsou vybaveny elektrickými topnými podlahovými rohožemi (typ A a B). V kuchyních je pak příprava na kuchyňský odsavač par.

 

 

Více informací

heat-pump-2022-01-31-06-04-56-utc.jpeg

56.jpeg

Zahrady a bazén

Kompletní návrh zahrad byl zpracován interním oddělením US Land. Při přípravě návrhů byl kladen důraz na každý detail zahrady, a tak mohlo vzniknout 19 individuálních návrhů, které zohledňují jedinečnou polohu domu a zahrady v rámci celého areálu.

Stejně jako domy tak i zahrady jsou pro klienta připraveny v prémiovém standardu. Součástí standardu je pobytový kobercový trávník včetně závlahového systému, dřevěná terasa ze sibiřského modřínu, habrový plot a velkoformátová betonová dlažba.

V projektu Kestřanských dvorů je samozřejmostí také zahradní domek, osvětlení nebo automatická sekačka s dokovací stanicí.

Více informací